Sikiş
X 20
Bugun...
SON DAKİKA

ZONSİAD Genel Başkanı Ece; ‘Yeni yılda bizleri çok yoğun çalışmalar bekliyor’

ZONSİAD Genel Başkanı Ece; ‘Yeni yılda bizleri çok yoğun çalışmalar bekliyor’
facebook-paylas
 Tarih: 28-12-2019 23:15:47  -   Güncelleme: 28-12-2019 23:39:47

 ZONSİAD Genel Başkanı Ece; ‘Yeni yılda bizleri çok yoğun çalışmalar bekliyor’

Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Halil İbrahim Ece, ZONSİAD’ın bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları ve 2019 yılı için değerlendirmelerde bulundu.

 

ZONSİAD Genel Başkanı Halil İbrahim Ece, “Zonguldak lobisi kurmak bizim en büyük hedeflerimizden bir tanesi diyerek hemşerilerimizin artık sıkıntılarına çözüm üretmek için daha fazla birlik ve beraberlik içinde olmalıyız” dedi.

 

Sözlerine şöyle devam eden ZONSİAD Genel Başkanı Halil İbrahim Ece şunları kaydetti:

 

“Arkadaşlarımızla birlikte yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalar ve ekilen tohumlar filiz vermeye fidan olmaya başladığını ifade ettik. Bu zaman zarfında gerek derneğimizin kanaat önderleri, gerek, Zonguldak Dernekleri Federasyonu, Zonguldak’lı hemşehrilerim, gerekse İstanbul genelinde faaliyet gösteren STK Başkan ve yöneticileri ile yaptığımız istişareler sonucunda Güçlü ZONSİAD güçlü bir Zonguldak’lılar için değişim istiyoruz dedik. 2012 yılının Haziran ayında kurulan Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneğimiz 7 yıllık süreçte bir çok başarılara imza atmış ve imkansızları başarmıştır. Yine gelecekte ki süreçte bizlere verilen görevlerimizde alnımızın akı, yüzümüzün pakıyla çıkacağız. Buna yürekten inanıyoruz. Velhasıl bundan önce olduğu gibi dönem dönem federasyonumuz ve derneklerimiz ile ilgili fikri tasarruflarımızı siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız inşallah.

Güçlü bir lobi ise güçlü dernekçilikle olur. Güçlü bir dernekçilik ise güçlü başkan, yönetim kurulu ve onların arkasında dimdik duran hemşehriler ile olur. Güçlü yönetim elini değil yüreğini ortaya koyacak memleket sevdalılarından oluşur. İşte biz yıllardır birçok defa güçlü yönetimin temellerini atmak için toplandık. Her toplandığımızda ve her anımızda ZONSİAD için hedefler koyduk, hayaller kurduk. ZONSİAD üyeleri başta olmak üzere STK’larda fikri tasarrufu olan yüzlerce kişi ile istişare ettik. Dünya, ülke, il, ilçe derken derneğin hemşehrilerimizin problemlerini, güçlü ve zayıf noktalarını tespit etmeye çalıştık. Çalışmalarımıza durup dinlenmeden devam ediyoruz. Kaybedeni olmayacak bir yarışa bismillah dedik. Bu bir hizmet yarışıdır. Kaybedeni olmayacaktır. Biz kazanırsak ZONSİAD kısaca hemşerilerimiz ve ülkemiz kazanacaktır.

2019 yılında birçok çalışmalar yaptık.Bu çalışmalara daha çok hız vermek için kadromuzu genişletme kararı aldık.9 Birim Başkanlığı kurarak yönetim kadromuzu 65 kişiye çıkardık.Şimdi sıra temsilciliklere geldi.Zonguldak ilimiz başta olmak üzere İstanbul Anadolu   yakası ve İstanbul Avrupa yakası temsilciliklerimizi atamasını yaptık.İlerleyen günlerde Avrupa temsilciliğimiz olmak üzere iş insanlarımızın yaşadığı şehirlerde temsilcilikler atamasını yapmaya devam edeceğiz.Bu ay içinde genişletilmiş istişare toplantısının ardından kurmuş olduğumuz birimler çalışmalarına başladılar.2020 yılında bizleri çok yoğun programlar ve çalışmalar bekliyor.Öncelikle üye yapılması konusunda hedefler koyduk ve bu hedeflere ulaşmak için çalışacağız.

Zonguldak iş adamlarını ve insanını her fırsatta her platformda gündemde tutmaya devam edeceğiz. Ülkedeki gelişen ve gelişime açık tüm Dernek ve STK’ları bizzat yakinen takip ediyoruz. Bizler STK ve dernekçilik anlayışına yeni bir nefes yeni bir hareket ve bereket kazandırmak istiyoruz. ZONSİAD bundan sonraki süreçte ülkemize, hemşehrilerimize ve iş adamlarımıza fayda sunan projelerini hayata geçiren bir dernek olarak çalışmalarımıza yön vereceğiz. İş adamlarımız, bürokratlarımız, siyasetçilerimiz ve hemşerilerimize yönelik faydalı projeler faaliyete geçireceğiz. Cenab’ı hak nasip ederse Güçlü ZONSİAD için, güçlü Zonguldak’lılar için hedeflerimiz, hayallerimiz var. Bu hedefler doğrultusunda yıllardır çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bu vesile ile milletimizin, tüm hemşerilerimizin ve iş adamlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum.

Yeni yılın tüm insanlığa sağlıklı,huzurlu ve bereketli olmasını temenni ediyor sevgi,saygı ve selamlarımı sunuyorum.

 


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YEREL Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI
YUKARI