Sikiş
Bugun...
SON DAKİKA

İBLİS"İ TANIYALIM

 Tarih: 15-04-2020 00:52:00
Mikdat Ertem
Freud, Engels, Hitler, Stalin, Troçki ve Tito' nun bir dönem Avusturya Viyana'da  aynı mahallede oturduklarını biliyormuydunuz ? Sizce bu bir tesadüf mü ? Peki Almanya şansolyesi Angela Merkel, İngiltete eski başbakanı Theresa May ve CIA eski başkanı Gina Haspel'in çocukluk arkadaşları olduklarını biliyormusunuz ? Tüm bunlar ne  büyük tesadüfler değil mi ?
 
Siyonist İblislerin ellerine, kamuflaj konusunda bukalemunlar bile su dökemezler. Şimdi de tüm dünyada yaşanan bu biyolojik saldırının doğal yollardan ortaya çıktığına, katıksız Siyonist oldukları kesin olan bazı devlet adamlarının bu virüsü kapmış ve onların bile mağdur oldukları yalanına inanmamızı istiyorlar.
 
Önce köyü yakıyorlar; sonra da mağdur veya itfaiyeci  kesilip kurtarıcı rolüne bürünüyorlar. 
İnsanlığa bir virüsle saldırdılar, Pandemi yani büyük bir salgın başlattılar. Bu arada ABD Merkez Bankasında 7/24 hiç durmadan karşılıksız para bastılar. Şimdi de IMF aracılığıyla zorda kalan insanlığa destek adı altında tüm dünyayı ve tüm ülkeleri borçlandırıyorlar. Yakında da yaratılan ekonomik buhrandan olumsuz etkilenen tüm büyük şirketleri satın alacaklar. Akabinde tüm insanlığa çare diye üretttikleri mikro çipli aşıları satacaklar. Hem devasa rakamlar kazanacaklar, hem de toplumlar ve devletler üzerınde aşıladıkları mikroçipler sayesinde tam kontrol sağlayacakllar. Bu operasyonlardan sonra dolaşımda olan tüm paranın yerine dijital parayı koyacaklar. Bu sayede tüm siyaset ve tüm ekonomileri global düzeyde tek merkezden kontrol edilir ve yönetilir hale getirecekler. 
 
Şu an tüm dünyada gerçek bir tiyatro oynuyorlar. Aşı, teşhis kitleri ve medikal malzemeler,krediler, sözde yardımları ile kamufle olup mevzi kazanıyorlar. Varlıklarını, Otellerini, Fabrikalarını sağlık personellerine tahsis edip güya hassasiyet gösteriyorlar. Güven kazanıyorlar , bu yollarla hem gizlenip hem de hedef olmaktan korunuyorlar. Algıyı yönetiyorlar. Sahip oldukları dev imkânlar, sosyal medya, uluslararası görsel medya, dev şirketler ve STK larla tüm toplumlar üzerinde algı oluşturup duyguları ve düşünceleri etkileyip yönetiyorlar. Global bir korku imparatorluğu yaratıyorlar. Hem yakıyorlar, hem yıkıyorlar ; hem tehdit ediyorlar, hem de yardımsever rolüne bürünüp tüm insani duyguları istismar ediyorlar.
 
Arkadaşlar ! 
Bunların dedeleri, savaşla alt edemedikleri Kızılderelileri, önce barışa ikna ettiler. Sonra sözde barışın şerefine bu insanlara, binlerce  veba mikroplu battaniye, çiçek hastalıklı kıyafetler ve çadırlar hediye ettiler. Sonuçta, Kuzey ve Güney Amerikada bu durumdan habersiz toplam 70 milyon zavallı insanı çoluk çocuk acı içinde katlettiler. Bu insanların arazilerine, mallarına ve madenlerine çöktüler. Öldürdüler, işkence ettiler, sürdüler... Sağ kalanlarını köle olarak kullanıp, kadınlarına tecavüz ettiler. İşte tüm insanlığın uğraştığı Şeytani zihniyet bu ...
 
Şimdi anlaşılması gereken sarsılmaz gerçek şudur. Bu alçak Siyonist güruhu ve yöntemlerini tanımak ve onunla savaşmak tüm insanlığın ve özellikle tüm müslümanların  en büyük görevi olmalidır. Ve bundan sonra insanlık, kendi geleceğiyle yüzleşmeli, İblisle olacak olan bu büyük savaşa cesurca hazırlanmalıdır. 
 
Elbette iyilik kazanacak, tabi ki HAK kazanacak. Nihayetinde Hak gelecek ,batıl zayi olacaktır. Bu ALLAH CC müslümanlara vaadidir. Ancak bizim müslümanlar olarak imtihanımızın, üzerimizdeki sorumluluktan kurtulmak ve Siradelmustekimde buluşmak olduğunu da unutmamamız gerekir ... ALLAH CC cümlemizi bu cihat yolunda imtihanını kazananlardan ve defterleri sağ tarafımızdan verilenlerden eylesin. Amin ... Ömrümüzü bu cihat yolunda harcamalı, bedenimizi ve ruhumuzu bu yola vakfetmeliyiz. Müslüman önce kendini, sonrada tüm insanlığı kurtarmakla görevlendirilmiş ALLAH CC 'nün yeryüzündeki Elçisidir. İşte, gerçek mücadele ve gerçek  kurtuluş da bu olacaktır. Sözlerimi rahmetli Erbakan hocamızın müthiş bir cümlesi ve aslında hepimize verilmiş olan talimatını hatırlatarak bitirmek istiyorum.
 
" Biz Milli Görüşü, Siyonizmi Ezmek için kurduk"
                            Prf.Dr.Necmettin ERBAKAN 
 
ABD li artist Mel Gibson'nun dediği gibi : Dünya barış istiyorsa, müslumanlara karşı değil, İsraile karşı birleşmelidir.
 
Selâm ve dua ile... 
Her şey gönlünüzce olsun...
ALLAH CC ' ya emanet olunuz ...
  Bu yazı 9065 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI